Naujas žaidimas

Žaidimai, kurie neturi savo temos čia, tačiau vis tiek yra gerbiami ir žaidžiami.
Post Reply [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Evaldas

Naujas žaidimas

Post by Evaldas » 2010-12-16, Thursday, 21:15

Labas,

Norėčiau pranešti, jog virtualizacijos dėka mūsų serveris turi jau ir Windows palaikymą žaidimams. Dar tuputį teks padirbėti, atnaujinti BIOS ir t.t.., tačiau vienas iš 4 branduolių XEON jau sukasi po Windows2008. Taigi, jei turit pasiūlymų žaidimų serveriams, kurių praeitje negalėjau paleist dėl OS - galim pabandyt dabar. Man bus proga išbandyt ar vistualizacija stabiliai veikia.
Apie mane: programavimas ir kompiuteriai - mano silpnybė, žaidimai - mano pramoga, o LAGUNA - pašaukimas.

Post Reply [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable