Trinami neaktyvūs vartotojai!

Pranešimai apie pokyčius puslapyje ar forume.
umbalas

Re: Trinami neaktyvūs vartotojai!

Post by umbalas » 2010-07-03, Saturday, 12:21

Ramc wrote:Nezinau ar jus durnaropiu prisiede ar dar ko...As tik galiu viena pasakyt apie Evalda, tai tiek, kad jauciu jam pagarba ir isvis jei ne jis abejoju ar as dods losciau ir ar dabar toki klana turetume su kuriuo taip gerai sekas. Neturit ka pasakyt, geriau nesakykit. Tai ka padare Evaldas, nepadarytu nevienas is jusu.

O ką jis padarė ? aš dods serveryje uoj senai lošiu, su evaldu bendravęs daug. Jis nesugeba nei normalaus pokalbio palaikyt real-time chatuose, nežinau kas ten jam galvoj sukas. Vieną akimirką normaliai kalba, padeda, po kelių min jau rėkia, nes mat nepatinka mano kritika. Ateinu į mircą išsakau kas blogai serveryje, ką reiktu keisti ar taisyti. Mane išvadina asilu, daunu, paskutiniai žodžiai nenori - nelošk ir ban kanale. Man dods pats kaip žaidimas patinka, tačiau evaldo serveriuose visad trūko darbo, tvarkos, siūliaus ir į adminus prieš kokius metus ar daugiau, o kiek serveriuos lošiu nebesuskaičiuosi, dar čiurkas vien šaudydavau pradžioj.
Atsakė - buras nepritartu, neimsiu. Nors in game išvis nebuvo nieko kas tvarko kąnors.
Čia yra debilizmo viršūnė, aišku buras prie to irgi prisidėjęs, bet ano išgydyt nebeįmanoma tai jam nieko ir sakyt neverta, evaldas dar susimąsto kartas nuo karto.

Ne be reikalo aš čia rėkiu ant betko, kaip kad dažniausia ant kokio debilo teammate in game kuris mane(u.s.) vietoj vokiečio kokio šaudo, o pagrystai kalbu.
Jei darai - daryk gerai.

Drover

Post by Drover » 2010-07-03, Saturday, 12:34

Serveriuose tvarkos trūksta? Tu gal išsigydik pats truputėlį? Kur tu ten netvarką matai? Čia tau ***** CS , kad ant kiekvieno kampo nonSteamas cheatina? Per visą savo DOD:S žaidimą mačiau tik kelis benkartus kurie sugebėjo cheatint ir tai buvo per maksimum minutę išbaninti. Kokios dar tvarkos reikia? Sugodino pluginus , padarė visą statistiką , kurios tu abejoju ar padarytum per šimtą metų , žmogus turi savo kompaniją ir į minusą nenori nueit , bet vistiek nueina , tu tokiu atveju turbūt jau seniai būtum viską suviniojęs , užraukęs reikalą su servais ir susirangęs kampe , kad tiek litų prapisai. Nustok tu taip stumt apie visus faktus nepagalvojęs.
Image

Snak3

Post by Snak3 » 2010-07-03, Saturday, 12:46

Apie pagarbą priekaištauja asmuo keikiantis kitą. O taip va!
...
Pagarba klientams? Asmenys įsigyję VIP, užsisakę paslaugas iš EVASOFT yra klientai. Paprasti žaidėjai ( aš, tu, kiti) esame kaip moterys atėję į rūbų parduotuvę apsižiūrėti, bet neturinčios ketinimų pirkti ką nors.
...
Taip, galime vadintis "potencialiais klientais", bet taip tik save ir kitus apgaudinėtumėme.
...
Kiek su Evaldu bendravau, nebuvo kažkokių išsišokimų, tad čia greičiausiai jūsu biologiniai laukai/auros/zodiako ženklai nesutapo =D

Karkus

Post by Karkus » 2010-07-03, Saturday, 13:07

Agurchikas :DDDDDDD is kur tu cia ble atsiradai :DDDDD mane tai visad prajuokini :DDD

Umbalas2

Post by Umbalas2 » 2010-07-03, Saturday, 19:38

Ai... Nieko, nekreipkit dėmesio, bloga nuotaika buvo, bet visviena visą tiesą išsakiau tik droverį pamiršau paminėt =D geras smailas.

Maserati

Post by Maserati » 2010-07-05, Monday, 15:37

Tik išvarai kur ir jau naujienų pilna. :D Tyngiu komentuoti komentarus, bet kiek kiekviename tiesos visi kam reikia supranta.
Image

Post Reply