Trinami neaktyvūs vartotojai!

Pranešimai apie pokyčius puslapyje ar forume.
Evaldas

Trinami neaktyvūs vartotojai!

Post by Evaldas » 2010-06-10, Thursday, 1:10

Nuo šio, reguliariai bus trinami neaktyvūs vartotojai.
Tvarka: visi neaktyvūs vartotojai, kurie nuo prisiregistravimo visiškai nedalyvauja forume – pažymimi kaip neaktyvūs. Tada išsiunčiami aktyvacijos priminimai – neaktyviems dalyviams. Jei dalyviai per nurodytą laiką neaktyvuoja savo forumo sąskaitų – jos ištrinamos.

Dabar neaktyviomis padarytos ~300 sąskaitų. Lauksiu iki 1-dienio ir visus neaktyvius ištrinsiu.
Apie mane: programavimas ir kompiuteriai - mano silpnybė, žaidimai - mano pramoga, o LAGUNA - pašaukimas.

Maserati

Re: Trinami neaktyvūs vartotojai!

Post by Maserati » 2010-06-10, Thursday, 12:14

Matyt registravosi tik dėl atnaujinimų.
Image

Evaldas

Post by Evaldas » 2010-06-10, Thursday, 12:32

Na, nuo to man nei pilvas, nei kišenė pilnesni. :P
Apie mane: programavimas ir kompiuteriai - mano silpnybė, žaidimai - mano pramoga, o LAGUNA - pašaukimas.

Snak3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post by Snak3 » 2010-06-10, Thursday, 18:41

Trink mano ir dar šį: memberlist.php?mode=viewprofile&u=288 .
Dėkui žmonės, kurie mane palaikė bent šiek tiek, dėkui žmonės, kurie nepaisant nesusižaidimo kartu su manim žaidė komandoje, kai bandėme ESL lygą. Dėkui Evaldui už jo kantrybę šiam projektui, ir visiems, su kurias teko žaisti serveriuose už nuotabiai linksmą laiką. Sėkmės jums ateityje, tiek žaidimuose, tiek gyvenime.

Evaldas

Post by Evaldas » 2010-06-10, Thursday, 20:50

Tu esi idiotas. Nelabai ką beturiu pasakyt.

gnt

Post by gnt » 2010-06-10, Thursday, 21:05

:D:D:D:D:D Gerai cia Evaldai pasakiai :)

sinobis
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post by sinobis » 2010-06-10, Thursday, 21:16

snake as tau seniai sakiau,kad tu esi daunas :)

Redder

Post by Redder » 2010-06-10, Thursday, 22:04

:DDDD baisu nu, nieko daugiau kaip ir neturiu pasakyt :DD

Karkus

Post by Karkus » 2010-06-10, Thursday, 22:40

Snake3, tavo nauja versija matomai tau nepadejo. jei masofkes taktikas naudojies pcw, tai nereskia kaip "tavo bandomosios taktikos". Jei tu pries pcw pasakai kad as imsiu snipe nes snipe reikia imti tik tam kas moka losti, o poto kitiems i privata kliedi kad as mokinuosi su snipe taip kaip man suprantama tai yra apgailetina. Koks pointas nusauti zmogu kuris turi buti nushautas tavo komandos nario ir nenushauti zmogaus kuris tavo turi buti nushautas? aisku nenuspejamas veiksmas yra gerai, bet savo darbo atlikimas per kova yra zymiai geriau. As nebuciau ishejas ish pcw, jei tu nebutum sakes snipe tik mokantiems ir pats nemokejas loshti. Bet pasakei ir pats visishka nuli darei. Tu esi zmogus sprendziantis pats savo veikmus, bet kai kiti kritikuoja, begantis i shali. Daryk gal savo trecia versija ar kaip tu ten vadini tai.

gnt

Post by gnt » 2010-06-11, Friday, 0:36

Transformuokis i Snak3 V3 pre-alpha :D :D, nes iki FINAL toli grazu dar :D

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-11, Friday, 11:31

Karkus wrote:Snake3, tavo nauja versija matomai tau nepadejo. jei masofkes taktikas naudojies pcw, tai nereskia kaip "tavo bandomosios taktikos". Jei tu pries pcw pasakai kad as imsiu snipe nes snipe reikia imti tik tam kas moka losti, o poto kitiems i privata kliedi kad as mokinuosi su snipe taip kaip man suprantama tai yra apgailetina. Koks pointas nusauti zmogu kuris turi buti nushautas tavo komandos nario ir nenushauti zmogaus kuris tavo turi buti nushautas? aisku nenuspejamas veiksmas yra gerai, bet savo darbo atlikimas per kova yra zymiai geriau. As nebuciau ishejas ish pcw, jei tu nebutum sakes snipe tik mokantiems ir pats nemokejas loshti. Bet pasakei ir pats visishka nuli darei. Tu esi zmogus sprendziantis pats savo veikmus, bet kai kiti kritikuoja, begantis i shali. Daryk gal savo trecia versija ar kaip tu ten vadini tai.
Niekam nekliedėjau, jog MOKINUOSI su snipe, pastaruoju. Čia kažkokia klaidinga informacija, kuri yra visiškas melas.
Nenušausiu to, nušausiu kitą. Nenušaus tas, nušaus anas.
Kritiką visada priėmu, į ją atsižvelgiu. " Snak3 tu *****/daunas/debilas ..." - nėra kritika iš kurios galėčiau kažką naudingo gauti.
Tegu Sinobis į savo keiksmus pasižiūri, tada sako, kad aš ŽAIDŽIU ne taip kaip reikia. Aš bent jau nekeikiu žmogaus, kurio nemėgstu. Taip, galbūt jaučiasi antipatija, bet niekada atvirai neišvadinu jo, taip kaip Sinobis mane.
Masofkės taktika? PCW taktika? Koks smagumas eiti į tą pačią vietą ir vis šaudytis su tuo pačiu žmogumi ( Snipe duel ble? )
Neginu žmogaus, nes kaip kažkas sakė, "komandos nariai buvo DOMINATED", pala, aš Maserati uždominavau, girdėjot bent vieną priekaištą, kad JŪS jo nepridengėt ir leidot mane nušauti? Ar aš pisau protą, kai buvau uždominuotas ir "savi manęs nepagynė".
Jūsų taktikos yra jūsų. Mūsų komanda ( 16LRD ) man apie jokias taktikas nesakė, arba mes jų neturim. Žaidžiam tam, kad įdėję pastangas tobulėtumėme kitam kartui.
Jeigu aš nedarau taip kaip komanda liepia - sakykite. Bet komandai niekas nevadovavo.
Jeigu aš darau tai kas jums nepatinka, tai ne jūsų problema, o mano, nes AŠ tai darau. Bet jeigu jums nepatinka kai žmogus žaidžia ir apturi smagumą, jau čia JŪSŲ problema. Nemesiu DODS. Bet daugiau žmonės mane įžeidinėjantys, gali nevargti, jūsų nuomonė bus neišgirsta, nepamatyta ar bet kaip kitai blokuojama.

Drover

Post by Drover » 2010-06-11, Friday, 11:42

Tu eini bet kaip , tu šaudai tik tam , kad nušaut , o ne padėt komandai laimėt raundą , tu eini ten kur daugiau fragų , nors ten jokios pagalbos nebūna iš tavo pusės kiek teko man pačiam matyt.
Image

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-11, Friday, 11:54

Gerai. Išmokykite kaip žaisti KOMANDINĮ žaidimą. SourceTV demo padarykit kaip jūsų snipe žaidžia. Jei turit - atsiūskite. Nekantrauju išmokti.

Evaldas

Post by Evaldas » 2010-06-11, Friday, 12:02

Aš tave pavadinau idiotu nes -
Vos tik tau nepavyksta padaryt lyderiaujančios komandos ant PCW, tu iš karto trini viską, bėgi kaip daktaras Zoibergas į krūmus ir išlendi po mėnesio ar dviejų. Atmink, ne visi mes sutvarti tam ką norime daryt. Galūgale, ne visada sekasi tą daryt. O tu PCW kuri jau 3 ar 4 kartą. Nu nekurk ir nedalyvauk, jei nesigauna ar nemoki. O jei nori stenkis ir nebėk pasitaikius pirmam sunkumui.

Jei aš kaskartą būčiau viską metęs, kai patyriau nuostolį dėl evagames, gameconnect, lemita.eu... Jofana, neturėtumėt nė 1 servo Lietuvoje.

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-11, Friday, 12:07

Evaldas wrote:Aš tave pavadinau idiotu nes -
Vos tik tau nepavyksta padaryt lyderiaujančios komandos ant PCW, tu iš karto trini viską, bėgi kaip daktaras Zoibergas į krūmus ir išlendi po mėnesio ar dviejų. Atmink, ne visi mes sutvarti tam ką norime daryt. Galūgale, ne visada sekasi tą daryt. O tu PCW kuri jau 3 ar 4 kartą. Nu nekurk ir nedalyvauk, jei nesigauna ar nemoki. O jei nori stenkis ir nebėk pasitaikius pirmam sunkumui.

Jei aš kaskartą būčiau viską metęs, kai patyriau nuostolį dėl evagames, gameconnect, lemita.eu... Jofana, neturėtumėt nė 1 servo Lietuvoje.
Ne mano komanda. PCW - practice clan war. Kaip kurti jį galiu?..

Post Reply