Trinami neaktyvūs vartotojai!

Pranešimai apie pokyčius puslapyje ar forume.
Karkus
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Trinami neaktyvūs vartotojai!

Post by Karkus » 2010-06-11, Friday, 12:20

Tau pasake gera minti, o tu prie zodziu kabiniesi :DDDD Del to tu niekam ir nepatinki :D

Snak3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post by Snak3 » 2010-06-11, Friday, 12:44

Karkus wrote:Tau pasake gera minti, o tu prie zodziu kabiniesi :DDDD Del to tu niekam ir nepatinki :D
Nes Evaldas nesupranta, dėl ko aš taip pasielgiau. Taip vyksta dėl žmonių, kurie nesugeba perlipt per save ir nekreipti dėmesio į tai, kaip žaidžiu.

Karkus

Post by Karkus » 2010-06-11, Friday, 12:51

SSnak3 wrote: Niekam nekliedėjau, jog MOKINUOSI su snipe, pastaruoju. Čia kažkokia klaidinga informacija, kuri yra visiškas melas.
Nenušausiu to, nušausiu kitą. Nenušaus tas, nušaus anas.
Kritiką visada priėmu, į ją atsižvelgiu. " Snak3 tu *****/daunas/debilas ..." - nėra kritika iš kurios galėčiau kažką naudingo gauti.
Tegu Sinobis į savo keiksmus pasižiūri, tada sako, kad aš ŽAIDŽIU ne taip kaip reikia. Aš bent jau nekeikiu žmogaus, kurio nemėgstu. Taip, galbūt jaučiasi antipatija, bet niekada atvirai neišvadinu jo, taip kaip Sinobis mane.
Masofkės taktika? PCW taktika? Koks smagumas eiti į tą pačią vietą ir vis šaudytis su tuo pačiu žmogumi ( Snipe duel ble? )
Neginu žmogaus, nes kaip kažkas sakė, "komandos nariai buvo DOMINATED", pala, aš Maserati uždominavau, girdėjot bent vieną priekaištą, kad JŪS jo nepridengėt ir leidot mane nušauti? Ar aš pisau protą, kai buvau uždominuotas ir "savi manęs nepagynė".
Jūsų taktikos yra jūsų. Mūsų komanda ( 16LRD ) man apie jokias taktikas nesakė, arba mes jų neturim. Žaidžiam tam, kad įdėję pastangas tobulėtumėme kitam kartui.
Jeigu aš nedarau taip kaip komanda liepia - sakykite. Bet komandai niekas nevadovavo.
Jeigu aš darau tai kas jums nepatinka, tai ne jūsų problema, o mano, nes AŠ tai darau. Bet jeigu jums nepatinka kai žmogus žaidžia ir apturi smagumą, jau čia JŪSŲ problema. Nemesiu DODS. Bet daugiau žmonės mane įžeidinėjantys, gali nevargti, jūsų nuomonė bus neišgirsta, nepamatyta ar bet kaip kitai blokuojama.
SSnak3 wrote:Gerai. Išmokykite kaip žaisti KOMANDINĮ žaidimą. SourceTV demo padarykit kaip jūsų snipe žaidžia. Jei turit - atsiūskite. Nekantrauju išmokti.
mes viska suprantam ka tu mums sakai :DDDD

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-11, Friday, 13:15

Nesikabink prie žodžių.

sinobis

Post by sinobis » 2010-06-11, Friday, 14:41

snake as savo demo neuzka neduosiu,nes tu idiotas.

gnt

Post by gnt » 2010-06-11, Friday, 19:57

SNAKE visi, normaliu klanu SNAIPERIAI eina RAILS, o ne GARDEN desine puse isiminet LIGHTU. Tai ka tu cia pisi prota, kad cia musu sugalvotos taktikos?? Tai visi klanai daro! (Argentan).
Visi, normaliu klanu snaiperiai eina PLAZA, o ne DOUBLE WINDOWS/BIG WINDOW ar ORANGE (Lennon).
Visi, normaliu klanu snaiperiai eina CENTER su 2 lightais, o ne LADDERS ar ARCH (Harrington).
Visi, normaliu klanu snaiperiai eina BRIDGE (axis puse), o ne CHURCH. uz ALLIES eina CHURCH, o ne BRIDGE (anzio).

Jei reiks dar "SNIPER WAY" kitu mapu, parasyk, pasakysiu.

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-11, Friday, 20:24

Būtent normalių. O ne tų kur 4 fun eina. Jeigu neturite kantrybės žaisti prieš ne pagal standartus žaidžiančias komandas - tai tampa jūsų problema.
EDIT: Jeigu eisiu ten kur "reikia" atsikrušite su savo "juokais" ir keiksmais?

gnt

Post by gnt » 2010-06-11, Friday, 21:28

Jei tu butum ejas, ten kur turetum eit, niekas tau nieko ir nebutu sake. O del juoku tai ir yra JUOKAI, o ne teisybe ar realybe

sinobis

Post by sinobis » 2010-06-12, Saturday, 0:51

Uzsibanink snake po galais,kiek tu gali cia visiems knisti mums prota.

Maserati

Post by Maserati » 2010-06-12, Saturday, 15:28

Smarkiai nukrypot į Off topic.
Image

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-14, Monday, 23:39

:mrgreen:

sinobis

Post by sinobis » 2010-06-15, Tuesday, 0:32

Sypshaisi, suprantama. Kai tiek dalyku pasakei, ir visi pradejo taves nemegti ne del tavo charakterio, o del neishtesetu psaizadu. Mokamieji video, 2 ar 3 turnyrai, 2 ar 3 klanai. Saitai ir prisidejimai prie bendruomenes. Pyk nepykes bet visiem kojines svarbesnes nei tu...

Snak3

Post by Snak3 » 2010-06-15, Tuesday, 8:17

Juokiuosi tik iš tavęs. Dar kartą kartoju, kaip tesėti pažadus jei to padaryti neįmanoma... Viskam turiu paaiškinimus, bet jūs patys jais nenorite tikėti, geriau vietoj to, kad išklausyti žmogų, jūs jį įžeidinėjate ir tyčiojatės.
EDIT: Manau tai tik parodo, kad jūs nesate nė per nago juodumą geresni už mane (pagal tai kaip jūs mane vertinate)

umbalas

Post by umbalas » 2010-07-03, Saturday, 11:56

Sneikai sneikai... nebūtum idijotas, šaudantis tik tam kad nušaut. Rašantis čia tik tam kad kažką parašyt(atsikirst) pagirčiau, bet dabar tave net evaldas debilu laiko ir siuntinėja, o tu jam šiknon lendi nes jis adminas ? taip gaunas.

Man žaidime asmeniškai nedažnai kliūvai, tačiau idijotai lieka idijotais, bendrosios sąvokos tau trūkst. Jei aš kąnors noriu sunervint taip ir darau, jei lošiu normaliai - lošiu. O tu lošdamas normaliai nei lošt neišsidirbinėdamas nesugebi, be to nenorėdamas nervini visus. Kodėl gi taip ?

Beja evaldai - aik tu pats n*. Ką tu iš dod's servo padarei ? kur adminai ? rėkauja dar čia jis... Tu dėjęs ant tų serverių daugiau nei aš ant tavęs, niekuom nesirūpini ir kitiem neleidi daryt nei lengviausios darbo dalies iš principo, nors pats jos nedirbi, nes mastai tik apie savo varganą gyvenimėlį, nesupranti ką reiškia žodis 'hobis', visur ieškai mat.naudos ir viską lygini su pelnu nafik.

"Pelną atneša tik pagarba kiekvienam pirkėjui."(Ko pas tave nėr, absoliuč http://lt.wikipedia.org/wiki/Pagarba, smartass) "Tik primytiviausios stadijos verslas apsieina be šitokio etiketo, be žmogaus savigarbos palaikymo" -, Mindaugas Kvietkauskas

P.S. Sneikai neesu geresnis už tave, dažniausia esu konkretus debilas(ką evaldas tuojaus patvirtins) bet apie tave to jau nereik nei sakyt, todėl tampi tuo kuris sėdi žemiau manęs, man to gana, o štai tau iki viršaus dar toli.

No offence dude, tiesiog išsakau ką manau. Čia jau visiem senai laikas pasisakyt, evaldas galbūt padarys paslaugą mums ir nušoks nuo tilto susinervinęs jog keli asilai 'stumia' ant jo amžinūjų projektų. Juk jis ir pats jų nemėgsta...

Umbalas a.k.a. AGURCHIKAS.-
Jei darai - daryk gerai.

Ramc

Post by Ramc » 2010-07-03, Saturday, 12:14

Nezinau ar jus durnaropiu prisiede ar dar ko...As tik galiu viena pasakyt apie Evalda, tai tiek, kad jauciu jam pagarba ir isvis jei ne jis abejoju ar as dods losciau ir ar dabar toki klana turetume su kuriuo taip gerai sekas. Neturit ka pasakyt, geriau nesakykit. Tai ka padare Evaldas, nepadarytu nevienas is jusu.

Post Reply