Pelės Nustatymai

Post Reply [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mantas
Posts: 79
Joined: 2009-09-26, Saturday, 10:47
Location: Kėdainiai
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pelės Nustatymai

Post by Mantas » 2011-03-21, Monday, 22:10

Pelės nustatymai:

Pinigai išleisti perkant gerą pelę, bet kokiu atveju tikrai nebus išmesti į balą. Ar žaisite žaidimus, ar naršysite internete, komfortas tai darant tikrai nepakenks. Yra keli faktoriai į kuriuos perkant pelę reikėtų atkreipti dėmesį. Ar pelės paviršius tinkamas jums? Ar kai jūsų ranka suprakaituoja, pelės paviršius netampa slidus? Svarbu, kad pelės forma atitiktų jūsų ranką. Vis dėl to daugelyje žaidimų, pelės judesiai atlieka didžiausią darbą. Per didelė, arba per maža pelė gali sukelti nepatogumų. Toliau, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kaip pelė tinkama prie jūsų naudojamo padelio. Perkant pelę, reikėtų pasidomėti, kokia pelė labiau tinkama prie tam tikro padelio. Na o jeigu jums patikusi pelė nelabai naudojama su jūsų padeliu, tai nėra didžiausia problema, atskirai galite įsigyti pelės kojyčių, dažniausiai vadinamu skeitais.
Mano rekomenduojamos pelės, tai Logitech MX518, Microsoft IE3.0/1.1. Padeliai – Steelpad QcK, S&S, 4D.

*** DPI
Prie pelės nustatymų, neatsiejamas yra jautrumo pasirinkimas. DPI (Dots per inch) yra skaičiuojamas kiek kartų pelė praneša kompiuteriui apie pelės judesį, ją judinant vieno colio atstumu. Ankščiau šis nustatymas buvo vadinamas pulses per inch(ppi). DPI nustatymas keičia pelės judesio jautrumą, kuo aukštesnis DPI bus nustatytas, tuo pelė greičiau judės ekrane ją stumiant. Kaip bebūtų, programinė įranga gali pakeisti pelės jautrumą, jos pagalba gali nustatyti didesnį, ar mažesni pelės jautrumą, negu jis yra pagal DPI. Daugelis šiuolaikinių pelių palaiko 800-2000 DPI nustatymus.

*** Pelės Hercai
Dar vienas iš pagrindinių aspektų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pelę, tai yra jos dažnis. Jis skaičiuojamas hercais (Hz). Tai yra kiekis duomenų kiek jūsų pelė išsiųs į kompiuterį per sekundę. Tai panašiai kaip kadrai per sekundę (fps), kuo daugiau, tuo geriau. Yra du faktoriai nuo ko priklauso dažnis, pirmasis tai pelė, antrasis tai jūsų kompiuterio jungtis į kurią jungsite pelę. Jeigu pelė bus įjungta per USB jungtį, ji veiks 125Hz ir didesniu dažniu. Jeigu jungsite į PS/2 jungtį, dažnis gali būti iki maždaug 99Hz. Dažniausiai laikosi ties 60Hz.

*** Pelės akseleracija
Pelės akseleracija turbūt yra pats svarbiausias faktorius norint nusistatyti gerą pelės valdymą. Su įjungta pelės akseleracija pasikeis jos valdymas. Paprasčiausias paaiškinimas turbūt yra tai, kad, pelę stumiant lėtai tą patį atstumą ji ekrane pajudės per mažiau taškų (pixels) nei ją stumiant greitai. Šį nustatymą patariame išjungti. Paprasčiausias būdas tai padaryti, jį išjungti pelės tvarkyklėje, arba jeigu pas jus Windows XP operacinė sistema parsisiųsti CPL Mouse fix.

*** Jautrumas (Sensitivity)
Šis nustatymas jums leidžia pakeisti pelės jautrumą, kitaip sakant greitį kokiu ekrane judės jūsų taikinys. Patariama naudoti mažesnį nei 5 jautrumo nustatymą, žinoma tai dar priklauso nuo jūsų pelės, padelio, bei kelių atskirų faktorių.
Image
*** Pelės filtras (Mouse filter)
Mouse filter nulygina pelės judesius, tai gali skambėti kaip gera idėja, bet vis dėl to ją naudoti nepatartina. Tai tik trukdo pasiekti geresnį aimo lygį, pele pastūmus greitai, ir sustabdžius ją greitai jeigu įjungtas mouse filter, jis apskaičiuos visus jūsų pelės judesius, tik ne kelis paskutinius. Iš pastarųjų jis apskaičiuos vidurkį, ir pelė atsidurs nebūtinai toje vietoje kur jūs ją sustabdėte. Teoriškai išjungtas mouse filter nustatymas gali padidinti FPS prastuose kompiuteriuose.

-noforcemparms
Panaikina jūsų pelės mygtukų nustatymus darbalaukyje. Tai reiškia, kad kai jūs įjungiate žaidimą, jūsų pelės mygtukų paspaudimai reaguos tik į žaidime sukonfigūruotus veiksmus, jeigu esate nusistatę, kad operacinėje sistemoje pelės mygtukas(pvz: mouse3) atlieka kažkokį tai veiksmą, jis bus panaikintas tol kol žaisite žaidimą. Iš tikro tai neduoda didelės naudos, ji daugiau naudojimą dėl to, kad yra populiariai paplitusi.

-noforcemaccel
Palieka jūsų darbalaukio pelės nustatymus. Tai naudojama užtikrinti tam, kad žaidimas nebandys keisti jūsų pelės nustatymų, tokių kaip pelės akseleracijos. Jeigu operacinėje sistemoje akseleracija yra išjungta, tai ši komanda užtikrins, kad žaidimas jos neįjungs. Naudoti reikia tik tada, jeigu operacinėje sistemoje išjungta akseleracija ir to pačio norite žaidime.

-noforcemspd
Naudoja darbalaukio pelės greičio nustatymus. Nofocempd priverčia žaidima naudoti tokį pelės greitį koks nustatytas operacinės sistemos pelės nustatymuose. Nesvarbu koks greitis bus nustatytas, žaidimas jį naudos kaip pagrindinį.

Susiraskite jūsų Counter-Strike žaidimo nuorodą, ant jos spauskite dešinį pelės mygtuką > Properties (Ypatybės).
Image

SVARBU:
Mousefix tikrai nėra būtinas, tiesiog galite įsirašyti ir išmėginti kaip žaidžiasi su juo ir be jo, aš asmeniškai nenaudoju jo.
Mano Target eilute atrodo taip:
(Nonsteam): "C:\Program Files\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike -noforcemparms -noforcemaccel -freq 100
(Steam): "C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -applaunch 10 -noforcemparms -noforcemaccel -freq 100 -heapsize 1572864

-heapsize:Duoda csui daugiau ramų(operatyvine atmintis), heapsize nustatomas palei tai kiek jūsų kompiuteryje yra RAM
±± 256MB System Memory: -heapsize 131077 ±±
±± 512MB System Memory: -heapsize 262144 ±±
±± 1GB System Memory: -heapsize 524288 ±±
±± 2GB System Memory: -heapsize 1048576 ±±
±± 3GB System Memory: -heapsize 1572864 ±±
±± 4GB System Memory: -heapsize 2097152 ±±
Nonsteam galite nedėti -heapsize komandos
-freq 100 CRT;75LCD Nustato monitoriaus hercus cse
Jai ko nesupratote ar reikia pagalbos PM.

Šaltinis http://www.esports.lt

Post Reply [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest