Visi Star Wars žaidimai - 12$

Vienintelis žaidimas, kur Jūsų įgūdžiai su šviesos kardu – daug reiškia.
Serveris: ja.evagames.eu
Post Reply [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Evaldas

Visi Star Wars žaidimai - 12$

Post by Evaldas » 2015-02-07, Saturday, 12:45

Šią savaitę visi Star Wars fanai gali įsigyti žaidimų komplektą vos už 12$. Žaidimai veiks Steam programoje, o CD raktus gausite vos po pirkimo patvirtinimo.
Taipogi jei pirksite 12$ komplektą, net 5$ (ar daugiau) bus paaukota UNICEF fondui. Puiki proga apsipirkti ir pagelbėti kitiems.

Informacija čia: https://www.humblebundle.com
Atsiskaityti galite net PayPal.
Apie mane: programavimas ir kompiuteriai - mano silpnybė, žaidimai - mano pramoga, o LAGUNA - pašaukimas.

Post Reply [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable